Фільтрувати товари
Виробники
Ціна
грн.
Застосувати
Ортопедичні матраци
Вологостійкий чохол
З'ємний чохол
Зима/Літо
Масажний ефект
Матеріали

Ортопедичні матраци

Показано з1 по48 з170 (всього4 сторінок)

Вибір ортопедичного матраца

До вибору ортопедичного матраца потрібно підходити максимально виважено і відповідально. Оскільки саме він підтримує хребет у природному положенні. А сон це невід'ємна і важлива частина життя будь-якої людини. При правильно обраному матраці відбувається зниження навантаження на суглоби, всі м'язи розслабляються під час сну, а кровообіг приходить в норму.

Для відмінного відпочинку підійдуть вироби тільки високої якості, вибирайте виробника виходячи з кількості відгуків про його роботу.

Існують два види ортопедичних матраців - пружинні та без пружин.

Пружинні ортопедичні матраци

Каркас таких матраців складається з металевих пружин, які мають різну пружність. Такі вироби є двох видів, і розрізняються вони за способом кріплення, є залежними і незалежними пружинами.

Залежна пружинна система - це сітка з скріплених між собою пружин. Моделі з залежними системами прості у виготовленні, і відповідно недорогі. Вони розраховані на людей з великою вагою. Такі матраци недовговічні, через деякий час використання пружини починають скрипіти, а місця, на які навантаження виявлялася найчастіше, просідають.

Незалежна система складається з окремих пружин, кожна з яких «одягнена» в чохол з міцної тканини. Моделі з такими пружинами мають явні переваги. Вони не видають шуму при експлуатації, часто мають ділянки з різною пружністю. У них відсутній ефект «хвилі» - люди з різною вагою при зміні положення тіла не заважають один одному.

Безпружинні ортопедичні матраци

Усередині таких виробів замість пружин знаходиться пружний матеріал. Наповнювачі бувають синтетичними - пінополіуретан, латекс, термофлекс, синтепон - і натуральними - кокосове волокно, кінський волос, сизаль. морська трава. Залежно від наповнювача змінюється жорсткість і пружність матраца.

Безпружинні моделі більш довговічні, не просідають при тривалих навантаженнях. У них не скупчується пил, що дозволяє їх використовувати людям з алергією.

Особливості конструкції дозволили створити двосторонні безпружинні матраци. Є моделі, в яких кожна сторона мають свою жорсткість. Вони призначені для профілактики хвороб опорно-рухового апарату. Також існують двосторонні матраци, розраховані на різні сезони. Сторони у них мають різне покриття.

Безпружинні вироби мають високу водопроникність. Потрапляє всередину матраца волога досить швидко випаровується через нижню і бічні сторони, зберігаючи сприятливий мікроклімат.

Часті питання:

Скільки коштує ортопедичний матрац?

ортопедичний матрац у Фаворит Меблі коштує від 1070 грн.

Чи є доставка товару?

Так, у нас є такі варіанти доставки:

  • Адресна доставка кур'єром інтернет-магазину по Києву
  • Доставка Новою поштою по Україні

Чи можу я купити диван в кредит або в розстрочку?

Чи є гарантія?

Так, офіційна гарантія від магазину Фаворит Меблі 24 місяці.