Фільтрувати товари
Ціна
грн.
Застосувати

Кутові шафи купе

Показано з1 по48 з148 (всього4 сторінок)
ВИКЛИК
ЗАМІРНИКА ДОДОМУ
form
Будь ласка, вкажіть Ваше ім'я та телефон, щоб ми могли зв'язатися з Вами
Кутові шафи купе

Кутові шафи купе на замовлення

Вражаючим дизайнерською пропозицією в світі меблів є кутова шафа купе. Інтер'єр кімнати з нею перетворюється, оновлюється, стає сучасним і функціональним. Її компактність добре приховує недоліки невеликих кімнат або нестандартний розмір площі приміщення. Але є деякі нюанси, які потрібно враховувати.

Особливості кутової шафи

Купуючи, беремо до уваги характерні деталі:

Попереднє замовлення. Щоб купити кутову шафу куп, її найчастіше потрібно попередньо замовити за розмірами вашої кімнати. Так ви отримаєте дизайн і функціональність на свій смак, на виконання замовлення піде якийсь час, але не довше, ніж ви розраховували. Дані меблі будуть підходити під обрану вами кімнату.

Кольорова гама. У кут кімнати потрібно підбирати шафу такого кольору, щоб вона не поглинала своїм виглядом весь простір. У кімнаті, де ви відпочиваєте, підійдуть спокійні тони постільного напрямку, а для передпокою кольору натурального дерева.

Форма. Дизайнерські рішення пропонують нам основні форми кутових меблів: у вигляді літери «Г», трапеція, трикутник, п’яти стінний. Для симетричного кута добре підходять дві останні моделі. Мета компактності і економності займаного місця знайде своє досягнення в трапецієподібному або г-образному вигляді.

Якість. Дивимося на наявність полиць, кріплень, додаткової фурнітури. Враховуємо глибину виробу, адже від цього показника залежить його місткість.

В інших питаннях кутова шафа купе в Києві вибирається, так як і інші меблі. Можна замовити виріб з вбудованим дзеркалом, завдяки якому кімната візуально збільшиться.

Переваги кутових шаф купе

Основними можна назвати:

Гармонійність в інтер'єрі — створюють плавні переходи дизайну приміщення.

Можливість установки там, де не підійдуть інші меблі.

Значна компактність і місткість.

Безшумність при експлуатації. Дуже популярні шафи кутові купе для дитячих кімнат, адже в них знайдено кращі рішення, як для економії місця, так і для розміщення дитячих речей, іграшок, книг. А безшумні розсувні двері не завадять сну вашої дитини.

Купити кутову шафу купе

Кутова шафа купе, ціна якої не вище інших платтяних виробів, стала незамінним для інтер'єру сучасних квартир. На замовлення виконується внутрішня конструкція, завдяки чому ви отримуєте максимально корисні сучасні меблі.