Фільтрувати товари
Ціна
грн.
Застосувати

Шафа купе з нішею під ТВ

Показано з1 по48 з196 (всього5 сторінок)
ВИКЛИК
ЗАМІРНИКА ДОДОМУ
form
Будь ласка, вкажіть Ваше ім'я та телефон, щоб ми могли зв'язатися з Вами
Шафа купе з нішею під ТВ

Шафа-купе з нішею під ТВ — дві можливості в одному виборі

Оптимізація житлового приміщення — процес, що вимагає розумного підбору предметів інтер'єру. Саме тому виробники розробили меблі, які дозволяють поєднувати кілька призначень. Шафа-купе з нішею під телевізор є однією з таких пропозицій.

Застосування шафи купе під телевізор

Подібна пропозиція з'явилась на ринку відносно недавно, але товар вже завоював серця покупців: користується попитом, цінується за практичність, естетичне проектування. До переваг відноситься здатність візуально розширити простір, при цьому значно заощадити місце в кімнаті. Досягти мети вийшло, з'єднавши два різних предмета:

сучасна шафа з купейними дверцятами;

тумба для ТВ.

Об'єднання дозволило реалізовувати одночасно різні завдання — зберігати особисті речі і розміщувати телевізор. Це також дає можливість клієнту економити кошти, які потрібні були б на дві окремі покупки.

Шафа-купе з вбудованим телевізором має місткі полички для одягу, білизни. До того ж:

1. Структура представлена ​​різними формами і розмірами, що дозволяє вибрати потрібний варіант.

2. Полка під ТВ може бути різних параметрів, відштовхуючись від виду і розміру техніки, яку планують там розміщувати.

3. Можна обрати потрібний відтінок з безлічі колірних рішень, гармонійно підібрати під дизайн, власний смак.

Встановлюють даний предмет інтер'єру в спальні або вітальній кімнаті. Тобто в тій частині будинку, де буде зона відпочинку.

Додаткові вигоди від покупки шафа-купе з нішею під телевізор

Це універсальне рішення, яке являє собою повноцінну стінку з відділами для білизни, вішалками, комодами, ящиками і антресоллю. Має невелику глибину, стандартно це близько 55 см, комфортабельний і мобільний, не займає багато місця, що вкрай зручно для малогабаритних квартир. Також його легко встановити або, при необхідності, в майбутньому пересунути на інше місце.

Відділ для телевізора ззаду обладнаний спеціальними роз'ємами для кабелів, що дозволяє вмонтувати ТВ-механізм без зайвих проблем.

Таким чином, вибравши шафа-купе з місцем під телевізор, покупець отримує економію не тільки житлової площі, а й фінансів. Оскільки більше не потрібно купувати різні об'єкти, всі необхідні функції продумані в даній шафі. Тепер ви отримуєте дві можливості в одному виборі.