Фільтрувати товари
Виробники
Ціна
грн.
Застосувати

Шафа купе з фотодруком

Показано з1 по48 з108 (всього3 сторінок)
ВИКЛИК
ЗАМІРНИКА ДОДОМУ
form
Будь ласка, вкажіть Ваше ім'я та телефон, щоб ми могли зв'язатися з Вами
Шафа купе з фотодруком

Фотодрук на шафі купе

Найбільш популярним на сьогоднішній день декоруванням фасаду меблів є вітражні двері. Але не кожен собі це може дозволити, а ось фотодрук це відмінне рішення даної проблеми.

Якщо ви бажаєте додати своїй кімнаті оригінальність та ексклюзивність, тоді продукція нашої компанії зроблена спеціально для вас. Адже ми пропонуємо своїм покупцям шафи купе з фотодруком, які дають можливість перетворити будь-яку кімнату під необхідний дизайн і стиль. Це новий хід у вирішенні інтер'єрного оформлення будь-якого приміщення, який не дозволить перевантажити квартиру або будинок зайвими елементами.

Не має значення, з якого матеріалу буде зроблена шафа, частинка вашої душі і мрії завжди може радувати своїх господарів зображенням.

Що таке фотодрук, які способи його нанесення існують?

Шафа купе може складатися з чистого дзеркала, а може містити на одній з половин дверцят. Всього існує два типи технологій нанесення зображення на дзеркало, скло або іншу поверхню. Вони такі:

• вибране зображення, зроблене завдяки ультрафіолетовому принтеру, наноситься на поверхню шафи;

• готове зображення на самоклеючій плівці наклеюють на скло або дзеркало.

Шафи купе з фотодруком на склі, що відносяться до другого варіанту, набагато дешевші, ніж перша технологія, але відрізняються якісним складом і екологічністю.

Фотодрук для шафи купе від Фаворит Меблі

Фотодрук на наших шафах зроблен за допомогою УФ-принтера і відрізняється від звичайної самоклеючої плівки рядом позитивних сторін:

• стійкість до вигоряння малюнка від сонячних променів;

• хороше розсіювання світла;

• екологічність;

• надійність і якість використання.

Не втрачає свою яскравість і колірну гамму малюнок на даному виді меблів завдяки тому, що пігмент завдано щільним і міцним шаром на матеріал. Це дозволяє зберегти насиченість малюнка довгий час. Ультрафіолетовий друк не має як сольвентний неприємного запаху і абсолютно не токсичний.

Обрати малюнок друку можна в каталозі на нашому персональному сайті. Проконсультуватися по всім цікавлячим питанням може продавець-консультант компанії.