Фільтрувати товари
Виробники
Ціна
грн.
Застосувати

Розсувні системи

Показано з1 по44 з44 (всього1 сторінок)
ВИКЛИК
ЗАМІРНИКА ДОДОМУ
form
Будь ласка, вкажіть Ваше ім'я та телефон, щоб ми могли зв'язатися з Вами

Двері для шафи купе

В останні десятиліття розсувні системи набувають надзвичайну популярність. Сьогодні це вважається економним, зручним і оптимальним варіантом при будь-яких меблевих рішеннях дизайнерського оформлення. Адже з їх допомогою можна зробити надзвичайну красу у вашому домі. До розсувних систем можна віднести не тільки шафи купе, але і міжкімнатну перегородку. Такий спосіб дуже зручний у використанні, адже ви можете розділити одну велику кімнату на дві і, при необхідності, дуже швидко повернути старий варіант в початковий стан. Асортимент розсувних систем в Києві досить-таки великий і постійно поповнюється новими варіантами, що полегшує роботу дизайнерів при оформленні приміщення і виробників меблів.

Питання, які найчастіше задають, про розсувні системи

Скільки може бути полотен?

Кількість полотен може бути необмежена, все залежить від бажання самого клієнта. При купівлі та встановлення необхідно враховувати тільки:

місце монтажу;

тип дверей;

ймовірні навантаження;

наявність і якість опорної модифікації;

якість установки і матеріалу підвісної верху;

надійність у використанні.

Навіщо потрібні розсувні системи?

Наші механізми і фурнітура для такої системи допоможуть виконати проект будь-якої складності. Це можуть бути такі різновиди вбудованих меблів (стінних перегородок), як:

двері для шафи купе;

міжкімнатні перегородки;

міжкімнатні двері.

Які варіанти можна придбати у нас?

З огляду на все перераховане вище, в нашому інтернеті-магазині з усьго асортименту можна підібрати розсувні системи для шаф купе в Києві за доступною ціною.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлені тільки кращі за якістю системи для розсувних дверей шаф купе.

Професійні фахівці допоможуть вам придбати ходові механізми, які прослужать не один рік. При необхідності, менеджер підбере варіанти розсувних дверних систем за ціною, яка буде прийнятна для вас.

Також в каталозі ви зможете підібрати всі необхідні комплектуючі для монтажу розсувних дверей. А для шаф купе, окремо у нас, можна придбати внутрішні деталі і полички, які вбудовуються в стіну.

Для замовлення розсувної системи дверей вам необхідно зв'язатися з нами за даними, які знаходяться на персональній сторінці інтернет-магазину. Менеджер компанії відповість на всі питання, які виникли при виборі необхідного товару.